• Tuğhan Tekstil - Brigadiers Custom Design

Tuğhan Tekstil - Brigadiers Custom Design
Kolileme ve Sevkiyat

Kolileme ve Sevkiyat

Kolileme ve Sevkiyat


Kolileme: Kolilerde istenen asortiler sağlanır ve kapatılıp koli üstü adres tanıtım bildirim etiketi yapıştırılır.

Sevk Kontrolü: Malların kalitesinin, kalite güvencesi teknikeri tarafından onaylanması durumunda, Kolilenmiş malların bulunduğu yerde, istediğimiz koliyi açtırır ve kalitelerini kontrol ederiz. Kabul edilemez hatalar ile karşılaşılması durumunda son kalite kontrol tekrar yapılır.

Çeki Listesinin Hazırlanması: Sevk onayını alan malların, ihracat için çeki listesi hazırlanır ve b2b paneline veri girişi yapılır gerekli muhasebeye ihracat işlemlerinin yapılması için verilir.

Sevkıyat: Müşteri onayını da alan mallar, fabrikanın kendi taşıyıcı vasıtalarıyla ya da taşıyıcı firma kanalı ile gideceği yere sevk edilir.

Ürünlerinizin paketlenmesinde Kullanmış olduğumuz standart 60x40x30cm [Boy*En*Yükseklik] ebatlarında çift oluklu koli olup; 2 adet Kraft ve 3 adet saman kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş BC dalga oluklu mukavvadan üretilmiştir. Darbelere karşı korumalı %100 doğada geri dönüştürülebilir oluklu mukavva koliler doğa dostu paketleme ürünleridir. Ortalama bir koli 10-13 kg arasında sevk edilmektedir.